Image

Sobotnie zwiedzanie Gdańska

#1 Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej z Audioguide

Masz ochotę na dużą dawkę historii? Jeżeli tak, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Muzeum II Wojny Światowej. To jedna z największych wystaw na świecie znajdująca się 20 metrów pod ziemią! Otrzymasz od nas bilet oraz zestaw audioguide, który pozwoli na samodzielne odkrywanie zakamarków Muzeum. 

#2 Rejs River Cruise

A może rejs drewnianym, zabytkowym statkiem pasażerskim z 1975 roku? Zobacz nasze piękne miasto z trochę innej strony. Jeżeli martwisz się o pogodę to bez obaw. Statek jest przygotowany na różne warunki atmosferyczne 😊 Drobny poczęstunek na pokładzie również zapewniony!

#3 Szlak Piwny we Wrzeszczu

Podczas tej podróży zabierzemy cię do historycznej dzielnicy Wrzeszcz, gdzie udamy się do 3 lokalnych browarów, w tym do legendarnego Gdańskiego Browaru! Browarnik podzieli się z nami fascynującymi historiami oraz odpowie na pytania przy smakowaniu przepysznych trunków. Przewidzieliśmy prezenty niespodzianki 😊 

#4 Spacer po Gdańsku z przewodnikiem

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać o historii Gdańska oraz zobaczyć jego najsłynniejszych, zabytków, zapraszamy na dwugodzinny spacer. Nasz znakomity przewodnik podzieli się z Wami ciekawostkami oraz legendami związanymi z miastem.